Serwork

 

0850 885 1 405   Pzt-Cuma 08.30 / 18:00

 

Yazılım, Web Tasarım ve Kurumsal Bilgisayar Çözümleri

Web Çözümleri


Web Tasarım/Yazılım

Güncel gelişmeleri yakından takip eden genç dinamik ekibiyle çalışmalarını sürdüren Serwork Bilişim, bu çerçevede istediğiniz kurumsal web sitesi çalışmalarını; her aşamasında titizlikle özen göstererek internet ortamında yayınlanmaya uygun hale getiriyor. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kurumsal tasarıma sahip web sitesi ile tanıtmak, internetin günümüzde sizlere sunduğu pazarlama gücünden yararlanmak için çözümler sunuyoruz. Firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak, özgün tasarımlarla firmanızı ve kurumunuzu en iyi şekilde temsil edecek web sitesi yaptırmak için doğru adrestesiniz.

Size bir web sitesi yapalım!

Serwork, tüm Türkiye ve Yurt dışında web tasarım ve enteraktif tasarım konusunda kurumsal ve profesyonel web tasarımlara imza atmıştır.
Web tasarımda önemli detaylardan birisi de kullanıcının işlemini gerçekleştirme süresidir. Müşterimizin ve kullanıcısının istedikleri işlemi hızlı ve hatasız yerine getirmeleri büyük zamandan tasarruf sağlar. Yönetim paneline sahip internet siteleri bu nedenle çok rağbet görür. Müşterilerimizin yönetim paneli ile internet sitelerinde değişiklik yapmaları kullanıcılarına daha iyi hizmet verme açışından büyük önem taşır. Bizim tasarladığımız sitelerde ki yönetim paneli ile müşterilerimiz kısa sürede internet sitelerinde değişiklik yaparak daha iyi hizmet sağlar.

Web tasarım çalışmalarımız hem görsel ve Google optimizasyon konulara hasiyet göstermektedir.
Müşterimizin isteği ve sektördeki tecrübemiz doğrultusunda müşterimiz için ideal internet sitesini tasarlayıp kullanıma açarız.

Web tasarım hizmetimiz altında yer alan desteklerimiz:
- Web Tasarım ve güncelleme
- Periyodik web analizi ve raporlandırma
- Web site optimizasyonu
- Mobil cihazlara, tabletlere uyumlu Web Tasarımı
- Alan adı, web hosting ve Web Site transfer hizmetleri