Serwork

 

0850 885 1 405   Pzt-Cuma 08.30 / 18:00

 

Yazılım, Web Tasarım ve Kurumsal Bilgisayar Çözümleri

Exchange Çözümleri


Exchange Nedir?

İşletmenize gelişmiş elektronik posta özellikleri ile donatılmış, güvenli, kontrol edilebilir, yönetilebilir, esnek, her yerden ulaşılabilir e-posta sunucu özellikleri katın. Takvim, Kişiler gibi ek işlevler ile siz e-posta larınızı yönetin!

Microsoft Exchange Server 2013 ile bilgisayarlarınız, telefonlarınız, tabletleriniz deki tüm e-postalarınızı senkron bir şekilde kullanabilir, arşivleyebilir, tek merkezden yönetebilirsiniz.
Günümüzde işletmeler elektronik posta çözümlerinde maliyet unsurlarından öte, güvenli, esnek ve genişleyebilir bir çözüm üzerinde daha fazla duruyor. Bu kapsamda Microsoft Exchange Server 2013 ile işletmedeki çalışanlarınızın elektronik postaları yönetebilirsiniz. Milyonlarca işletmenin tercihi olan Microsoft Exchange Elektronik Posta Çözümleri; sosyal medyaya entegre özellikleri ve akıllı arama özellikleri sayesinde kişileri daha kolay yönetebilerek e-posta kullanımızı basitleştirebilir. Ayrıca Microsoft, Outlook 2013 ve Outlook Web App ile Exchange 2013 ü daha seri ve hızlı kullanmamızıda sağladı. Gerek masaüstü gerek mobil kullanımda akıcı arayüzler geliştirdi.